Roger zaprasza do dyskusji o programie Partii Piratów

Bernard PyszkiewiczBernard Pyszkiewicz (Administrator)
edited styczeń 2015 w Program
Roger:
Tę dyskusję już prowadziliśmy.
Są dwie opcje: P3 buduje program wyłącznie dotyczący wolności w internecine i w tematach pokrewnych a potem przykleja się do innej partii akceptując z grubsza jej program albo P3 buduje program totalny i przyłącza się do innej partii w ramach koalicji. Biorąc pod uwagę stan budowy program P3 widzę to pierwsze rozwiązanie.

Komentarz

• Nie wstępowałem do partii piratów, która miała program :"wyłącznie dotyczący wolności w internecie i w tematach pokrewnych". Jeśli to jest program p3, to zostałem oszukany, być może przez samego siebie.

Zbigniewie czy to jest program p3 ?
  • Dobrze,że ten temat został założy ja już kiedyś chciałem założyć podobny ale się nie zdecydowałem ponieważ uznałem,że taki temat powinien założyć ktoś związany z P3.
    A więc moim skromnym zdaniem głównym motorem napędowym P3 powinna być tematyka związana z wolnością w internecie . Jednak P3 nie powinna skupiać się tylko i wyłącznie na kwestiach związanych z internetem. Ja osobiście dodał bym do programu P3 takie kwestie jak kwestie związane z gospodarką , służbą zdrowia , polityką "prorodzinną" bezpieczeństwem narodowym itp :))
Sign In or Register to comment.