Komentarz

• zzbbyyzzbbyy (Administrator)
    Albo ogólniej - jak jako partia możemy się angażować w ochronę przed niebezpieczeństwami włamów komputerowych? Jest tu jakaś nasza rola? Bezpieczeństwo komputerowe staje się coraz ważniejsze, prawo nie jest tu najlepsze - ale najgorzej jest jednak z praktyką.
    Sprawa procesu Owsiaka - dobra okazja do wyważenia naszego stanowiska na temat 'wolności w sieci'.
  • Piotr RoszatyckiPiotr Roszatycki (Administrator)
    Jeśli chodzi o Owsiaka, to raczej chodzi o przejrzystość i otwartość ksiąg rachunkowych fundacji.
  • Bernard PyszkiewiczBernard Pyszkiewicz (Administrator)
    Max Kolonko (mowie jak jest) twierdzi ze atak medialnych trolli na orkiestre, jest inicjowany przez PO (nieźle co) to oni go popieraja i prowokuja atak na niego chadeckich szumowin. Wszystko to zaplanowana dezinformacja by odwrócić uwage publiczna od faktu ze rzad ratuje sie napadajac na pieniadze Polskich Lasow Panstwowych oraz ze zadłużenie polski osignelo jakis tam limit wplywajacy na ocene kondycji wyplacalnosci panstwa, ze poto zabrano 51 % kasy funduszom by dzieki odzyskaniu kupionych rzez fundusze obligacaji, zmniejszyć ryzyko przekroczenia tego limitu zadłużenia

Ja nie pisze jak jest. ja pisze jak mi sie wydaje ze zrozumiałem.
    A propos lasów państwowych: http://wyborcza.pl/1,76842,15420367,Manifest_Wajraka__Lasy_stworzyly_sobie_panstwo.html

Całkiem rozsądnie - lasy są wspólne to i zyski z nich powinny być wspólne.
Sign In or Register to comment.